Про нас

Пропонуємо розробку та виготовлення електричних нагрівачів із інтелектуальними пристроями контролю

Товариство з обмеженою відповідальністю «Проєктно-конструкторське підприємство «КРЄДУВ» є підприємством з розробки та виробництва нагрівальної техніки. ТОВ «ПКВП КРЕДУВ» засновано в 2010 році на основі накопичених теоретичних розробок та практичного досвіду з виготовлення нагрівачів, отриманих учасниками колективу підприємства у 1993-2009 роках під час роботи на підприємствах Національної Академії наук, інших провідних підприємствах Львова а також в приватних організаційних структурах. Злиття високоінтелектуального потенціалу і досвіду сучасного комерційного ведення виробництва дозволило створити динамічне високоефективне виробництво здатне в найкоротші строки реагувати на запити споживача. Нагрівні пристрої розроблені і виготовлені підприємством конвекційні та продувні застосовуються в різних галузях господарства, виробництва та в побуті, а саме:

  • –  Для обігріву різних приміщень рухомого складу залізничного та міського електротранспорту;
  • –  Для обігріву технічних приміщень (цехи, склади, трансформаторні будки та ін.);

  • –  Для обігріву побутових приміщень (офіси, торгові приміщення );
  • –  Для вбудови в системи вентиляції та кондиціювання повітря;
  • –  Для застосуванні в побуті(обігрів жилих приміщень)

Технологічною основою наших нагрівних пристроїв є застосування в якості гріючого тіла плоского електричного нагрівача (ПЕНЕ), який також виготовляється на нашому підприємстві. Областю застосування ПЕНЕ є широкий ряд спеціальних та побутових нагрівних пристроїв, де необхідно отримати низьковитратний, з економічної точки зору, нагрів при обмеженнях на розміри нагрівного пристрою. Наше підприємство володіє повним комплектом обладнання та технологією для виробництва ПЕНЕ .                                       

Всі наші вироби обладнані електронними пристроями управлінняконтролю та інформації нашої розробки та виготовлення, які забезпечують:

 • – підтримку заданих параметрів повітря що нагрівається;
 • – блокування нагріву в разі виникнення аварійних ситуацій;
 • – інформацію про наявність приладу в системі (при необхідності) та його справність («СПРАВНИЙ» «НЕСПРАВНИЙ»)

Ми розробляємо індивідуальні проекти за вашим технічним завданням за 2-3 місяці

Застосування ПЕНЕ та ефективної системи терморегулювання забезпечує підвищений коефіцієнт теплопередачі при низьких (не більше 160 градусів) температурах гріючого тіла, знижує теплову інерційність, покращує екологічність та підвищує безпечність наших виробів при високій економічності.

Наші нагрівні пристрої застосовуються як в однофазних і трифазних мережах змінного струму напругою 127, 220, 380, 620 Вольт, так і в мережах постійного струму напругою 75, 110, 550, 3000 вольт. Можливо застосування (за бажанням замовника) в мережах з нестандартними напругами. На підприємстві за заявками споживачів нагрівної техніки розроблено та освоєно виробництво більше двадцяти виробів які застосовуються для комплектації електро та дизель поїздів ЭПЛ2Т, ЭПЛ9Т, ДЭЛ02, ДКПР2 Луганського тепловозобудівного заводу та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», трамваїв ТОВ «Електронтранс», електровозів ЭП1М, ЭП20 ПАТ «Новочеркаській електровозобудівний завод», електровозів ВЛ11М та ВЛ11М6 модернізованих ТОВ «ПКВП МДС», модернізованих тепловозів ТЄП 70, виробів АТ «Енергорессурс», та інших.

Накопичивши величезний досвід в галузі розробок і виробництва теплотехнічного обладнання та орієнтуючись на потребу ринку колектив підприємства працює над розширенням номенклатури випуску продукції, розробці і впровадженню у виробництво різноманітних  сучасних нових нагрівних пристроїв спеціального та побутового призначення з високими теплотехнічними, екологічними та економічними показниками.

На підприємстві працює експериментально – випробувальна ділянка, на якій виконуються тестові та контрольні заміри параметрів роботи нових розробок а також періодичні випробування приладів, які випускаються серійно. Кожний виготовлений прилад проходить технологічні напрацювання в робочому режимі. Ділянка обладнана стендами контролю електричних параметрів з напругою живлення приладів до 220В однофазного та 380 В трифазного змінного струму, і до 700 В сталого струму.

Форма зв'язку Надішліть свої контактні дані і ми зв'яжемось з вами

або телефонуйте за номером: +380 32 234 24 22

Дякуємо за замовлення консультації!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом!