Сфери застосування та умови розробки

Наше підприємство має багаторічний досвід розробки і виробництва опалювальних приладів на основі плоских електричних нагрівних елементів (ПЕНЕ) для залізничного транспорту.

ПЕНЕ використовуються для повітряних і водяних систем опалювання, а також в в електропечах конвекційного і продувного типів для клімат-контролю і обігріву приміщень рухомого складу рейкових транспортних засобів. Сьогодні ми можемо запропонувати цілий ряд теплових виробів, які були розроблені за Технічними завданнями різних замовників виробляються на даний час серійно. Можливо, Ви знайдете потрібний Вам рішення серед наших вже розроблених варіантів.

Сфери застосування та умови розробки

Вам необхідний індивідуальний варіант? Зв'яжіться з нами!

При відповідному технічному завданні ми розробимо і поставимо ВАМ дослідні екземпляри в кількості до побажань замовника.

Наші електропечі використовуються на тих рейкових транспортних засобах, де крім системи клімат-контролю потрібні додаткові опалювальні прилади конвекційного і продувного типів. Зазвичай в таких випадках мова йде про тамбури, бічні проходи і санвузли, а також про пульти машиніста тягових одиниць рухомого складу.

Інший областю застосування є автономні системи опалення і клімат-контролю – перш за все, в поїздах ближнього прямування.

Центральне опалення в системах обігріву салону вагона електрозалізодорожного транспорту з живленням від мережі 3кВ постійного струму і 620В змінного струму.

При проектуванні нового обладнання нами враховуються вимоги діючих нормативних документів Технічних регламентів, ДСТУ та ГОСТів;

 

 

 

 

 

Форма зв'язку Надішліть свої контактні дані і ми зв'яжемось з вами

або телефонуйте за номером: +380 32 234 24 22

Дякуємо за замовлення консультації!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом!